You don't have javascript enabled. Good luck with that.
خبر
1393/05/20

برگزاري جشنواره فروش رايانه و تجهيزات ديجيتال در اصفهان

سومین دوره جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال 29 مرداد تا 2 شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

سومین دوره جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال 29 مرداد تا 2 شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد. به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، هدف اصلی برگزاری این جشنواره ایجاد شور و تحرک در بازار با استفاده از تجمع نمایشگاهی و تخصیص تخفیف های مناسب به این قشر و از سوی دیگر فراهم آوری زمینه مناسب برای مصرف کنندگان برای مقایسه آسان تر محصولات و خدمات و در نتیجه خرید ارزان تر است.  

" مجید کرباسچی" رییس اتحادیه رایانه اصفهان در این خصوص گفت: هر ساله از طریق برگزاری این جشنواره با تأکید بر موضوع کیفیت و گارانتی، فرصت ارایه کالا و خدمات مرغوب از سوی واحدهای دارای اعتبار و شناسنامه صنفی فراهم می آید. 

 لازم به یادآوری است جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال برای سومین سال متوالی با رویکرد فروش و در قالب جشنواره فروش در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برپا می شود.

بخش تخصصی حوزه فناوری اطلاعات در قالب بیستمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری(اتوکام) 3 تا 7 دی ماه برپا می شود و این دو موضوع از هم تفکیک شده است.